Date Opponent Notes Result Time/Status Links
 
August
Fri., Aug. 30 UW-Platteville T, 1-1 Final - 2OT
 
September
Sun., Sep. 01 Ripon W, 4-0 Final
Tue., Sep. 03 at Beloit T, 1-1 Final
Fri., Sep. 06 at Pacific Lutheran L, 3-0 Final
Sun., Sep. 08 at Puget Sound L, 5-0 Final
Sun., Sep. 15 at Martin Luther W, 5-0 Final
Sat., Sep. 21 Benedictine * T, 0-0 Final - 2OT
Sun., Sep. 22 Eureka W, 8-1 Final
Thu., Sep. 26 Maranatha L, 3-1 Final
Sat., Sep. 28 Rockford * W, 7-0 Final
 
October
Tue., Oct. 01 at Marian * W, 3-2 Final - OT
Sat., Oct. 05 at MSOE * L, 3-0 Final
Wed., Oct. 09 Dominican * L, 5-0 Final
Tue., Oct. 15 Edgewood * L, 2-1 Final
Sun., Oct. 20 at Concordia Chicago * W, 4-0 Final
Wed., Oct. 23 Concordia Wisconsin * Senior Night W, 2-0 Final
Sun., Oct. 27 at Aurora * L, 6-1 Final
Tue., Oct. 29 at Lakeland * W, 5-1 Final
 
August
Fri., Aug. 29 vs. UW-Platteville @ Verona, Wis. L, 3-1 Final
Sun., Aug. 31 Martin Luther W, 5-0 Final
 
September
Wed., Sep. 03 at No. 21 UW-Oshkosh L, 3-0 Final
Fri., Sep. 05 at Crown W, 6-2 Final
Sun., Sep. 07 at Bethany Lutheran W, 4-1 Final
Fri., Sep. 12 Beloit W, 5-1 Final
Sun., Sep. 14 at Ripon W, 2-0 Final
Tue., Sep. 16 at Maranatha L, 3-2 Final
Sat., Sep. 20 at Benedictine * L, 3-1 Final
Wed., Sep. 24 Lawrence W, 2-1 Final
Sat., Sep. 27 at Rockford * W, 8-1 Final
 
October
Wed., Oct. 01 Marian * Code Green L, 2-0 Final
Sat., Oct. 04 MSOE * L, 2-0 Final
Tue., Oct. 07 at Dominican * L, 3-0 Final
Sat., Oct. 18 Concordia Chicago * W, 6-1 Final
Tue., Oct. 21 at Concordia Wisconsin * T, 1-1 Final - 2OT
Thu., Oct. 23 at Edgewood * L, 2-1 Final - OT
Sat., Oct. 25 Aurora * L, 1-0 Final
Wed., Oct. 29 Lakeland * Senior Night W, 1-0 Final
 
September
Tue., Sep. 01 UW-Whitewater L, 5-0 Final
Fri., Sep. 04 Bethany Lutheran W, 6-0 Final
Wed., Sep. 09 UW-Oshkosh L, 2-0 Final
Sat., Sep. 12 at Lawrence W, 1-0 Final - 2OT
Sun., Sep. 13 Buena Vista W, 1-0 Final
Wed., Sep. 16 at Illinois Tech L, 1-0 Final - OT
Sat., Sep. 19 at Concordia Wisconsin * L, 3-1 Final
Wed., Sep. 23 Dominican * T, 0-0 Final - 2OT
Sat., Sep. 26 Rockford * W, 5-0 Final
Wed., Sep. 30 at Lakeland * W, 3-2 Final
 
October
Sat., Oct. 03 UW-Platteville L, 2-1 Final
Wed., Oct. 07 at Concordia Chicago * W, 5-1 Final
Sat., Oct. 10 at Benedictine * L, 4-0 Final
Tue., Oct. 13 Maranatha W, 5-0 Final
Sat., Oct. 17 Aurora * L, 3-2 Final
Wed., Oct. 21 Edgewood * W, 4-2 Final
Sat., Oct. 24 MSOE * Senior Day L, 3-0 Final
Wed., Oct. 28 at Marian * W, 1-0 Final
Sat., Oct. 31 at Aurora % NACC Tournament First Round L, 2-0 Final
 
September
Thu., Sep. 01 at Beloit W, 2-1 Final
Sat., Sep. 03 Crown Warrior Cup T, 1-1 Final - 2OT
Sun., Sep. 04 Martin Luther Warrior Cup W, 1-0 Final
Wed., Sep. 07 St. Norbert L, 2-0 Final
Fri., Sep. 09 at Marymount (Va.) T, 2-2 Final - 2OT
Sun., Sep. 11 at Gallaudet W, 4-0 Final
Wed., Sep. 14 at UW-Platteville L, 4-2 Final
Sat., Sep. 17 No. 25 Concordia Wisconsin * W, 1-0 Final
Wed., Sep. 21 at Dominican * L, 7-0 Final
Sat., Sep. 24 at Rockford * W, 2-0 Final
Wed., Sep. 28 Lakeland * W, 3-1 Final
Fri., Sep. 30 at UW-Whitewater L, 4-0 Final
 
October
Sat., Oct. 01 at Maranatha W, 2-1 Final - OT
Wed., Oct. 05 Concordia Chicago * W, 2-0 Final
Sat., Oct. 08 Benedictine * L, 2-1 Final
Sat., Oct. 15 at Aurora * T, 2-2 Final - 2OT
Wed., Oct. 19 at Edgewood * L, 1-0 Final
Sat., Oct. 22 at MSOE * T, 2-2 Final - 2OT
Thu., Oct. 27 Marian * Senior Night L, 1-0 Final
Sun., Oct. 30 at No. 3 MSOE % NACC Tournament First Round W, 3-2 Final - OT
 
November
Wed., Nov. 02 at No. 1 Dominican % NACC Tournament Semifinal T, 2-2 Final - PK Away
Sat., Nov. 05 at No. 2 Benedictine % NACC Tournament Final L, 3-0 Final
 
September
Fri., Sep. 01 Ripon T, 0-0 Final - 2OT
Sun., Sep. 03 Beloit W, 4-2 Final
Wed., Sep. 06 at Carroll W, 2-1 Final
Fri., Sep. 08 vs. Knox @ Warrior Cup - Milwaukee, Wis. L, 4-0 Final
Sat., Sep. 09 Franklin Warrior Cup W, 3-2 Final
Sun., Sep. 10 Knox Warrior Cup L, 1-0 Final
Wed., Sep. 13 at St. Norbert L, 8-1 Final
Sat., Sep. 16 UW-Platteville L, 2-1 Final
Thu., Sep. 21 at Lakeland * W, 5-2 Final
Sat., Sep. 23 Rockford * L, 1-0 Final
Wed., Sep. 27 Aurora * L, 3-0 Final
Sat., Sep. 30 Maranatha Pack The Park W, 3-0 Final
 
October
Wed., Oct. 04 Concordia Wisconsin * L, 5-4 Final - OT
Sat., Oct. 07 at MSOE * L, 1-0 Final
Wed., Oct. 11 at Edgewood * L, 3-1 Final
Sun., Oct. 15 at Concordia Chicago * W, 5-3 Final
Wed., Oct. 18 at Marian * L, 3-1 Final
Sat., Oct. 21 Dominican * 1:00 PM CDT
Wed., Oct. 25 Benedictine * Senior Night 7:00 PM CDT
Sat., Oct. 28 at NACC Tournament First Round % TBA
Tue., Oct. 31 at NACC Tournament Semifinal % TBA
 
November
Sat., Nov. 04 at NACC Tournament Final % TBA
* Conference
% Post season
Bold team: Home event